Sezon zakończony w wielkim stylu.

DSC_1274

W niedzielne samo południe nasza drużyna zmierzyła się z rówieśnikami z Zabierzowa.Po ciężko przepracowanym okresie świątecznym młode niedźwiedzie były bardzo głodne gry.Od pierwszego gwizdka oświęcimianie ruszyli do walki z pełnym zaangażowaniem narzucając swój styl gry gospodarzom. Z każdą sekundą uczniowie Miejskiego Gimnazjum nr 2 w Oświęcimiu powiększali swoją przewagę. Po pierwszych 5 minutach prowadzimy 15-2 i praktycznie przesądzamy losy spotkania. W tym meczu każdy z zawodników dostał taką samą liczbę minut i wykorzystał ten czas w 100 %. Brawo chłopaki !!! Cały mecz wygrywamy z Jurą Zabierzów 95-36 !!!Wysoka wygrana zawsze jest powodem do zadowolenia ale bardziej cieszy mnie fakt dobrej organizacji gry w obronie i wysoka forma fizyczna moich wychowanków. Teraz będziemy się przygotowywali do Turnieju Ćwierćfinałowego Mistrzostw Polski. Już w poniedziałek w siedzibie PZKosz-u odbędzie się losowanie grup ćwierćfinałowych MP. Ze swojej strony chciałbym jeszcze podziękować rodzicom moich graczy za wspaniały doping, wsparcie i pomoc w organizacji wszystkich spotkań.