Podsumowanie Kampanii Społecznej No Promil No Problem

IMG-20240325-WA0009

W dniu 18.03.2024 Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w oficjalnym podsumowaniu Kampanii Społecznej No Promil No Problem. Kilka dni wcześniej młodzież uczestniczyła w akcji badania trzeźwości kierowców przeprowadzonej przez funkcjonariuszy oświęcimskiej Policji. Uczniowie również wręczyli podziękowania dla dwóch dyskontów spożywczych – Aldi i Bierdonka, w których pracownicy nie sprzedają alkoholu osobom nieletnim. Celem Kampanii jest ograniczenie na terenie Małopolski liczby osób, które prowadzą pojazdy będąc pod wpływem alkoholu i innych środków psychoaktywnych oraz zmiana społecznego nastawienia wobec nietrzeźwych kierowców – wzmocnienie u pasażerów gotowości do powstrzymywania pijanego kierowcy.

Skip to content