Złoto i brąz  w  X Międzynarodowym Memoriale im. Stanisława Elmera w Gorlicach 

DSC_0275
1 i 2 kwietnia 2017 w Gorlicach odbył się Jubileuszowy X Międzynarodowy Memoriał im. Stanisława Elmera w piłce siatkowej dziewcząt.
W turnieju udział wzięło 16 drużyn młodziczek oraz 7 kadetek z Małopolski i zespół ZS Mlynska Stropkov ze Słowacji, czyli ponad 200 zawodniczek. Dwudniowe siatkarskie potyczki odbywały się w hali sportowej OSiR w Gorlicach i w hali sportowej Miejskiego Zespołu Szkół Nr 1 w Gorlicach.
Wśród kadetek I miejsce wywalczyła nasza drużyna uczennice klasy III siatkarskiej SOS Oświęcim, a wśród młodziczek nasze dziewczęta z klasy II i I siatkarskiej zdobyły brązowy medal. Młodziczki młodsze z kl I -miejsce XIII
Klasyfikacja kadetek:
1.UKS Setbol Oświęcim SOS_A
2. PMOS Wieliczka

3.JEDYNKA Tarnów

4.KRS EKSTRIM Gorlice
5.PBS Bank Sanoczanka Sanok
6.UKS Gimnazjum Dębowiec
7. Muszyna Proxima Kraków

Klasyfikacja młodziczek:
1. Sandecja Nowy Sącz_A
2. KRS EKSTRIM Gorlice-A
3. UKS Setbol Oświęcim SOS_A
4. UKS MOSiR Jasło
5. ZS MLYNSKA Stropkov
6. UKS Gimnazjum Dębowiec
7. SOS Gimnazjum Stary Sącz
8. PBS Bank Sanoczanka Sanok
9. GÓRAL Muszyna
10.UKS JEDYNKA Tarnów_A
11. UKS ISKRY Grybów
12. MKS Podkarpacie Bobowa
13. UKS Setbol Oświęcim SOS_B
14 .Sandecja Nowy Sącz_B
15. KRS EKSTRIM Gorlice_B
16. UKS JEDYNKA Tarnów_B
W klasyfikacji indywidualnej wyróżniono nasze zawodniczki:
– najlepsza zawodniczka turnieju kadetek:  Wiktoria Maksajda
– najlepsza zawodniczka drużyny Setbola: Julia Klisiak
– najlepsza blokująca turnieju młodziczek : Agnieszka Banach
– najlepsza zawodniczka drużyny młodziczek I : Dominika Wądrzyk
– najlepsza zawodniczka drużyny młodziczek II: Julia Kusak
Skład kadetek;
Michalczuk Alicja, Klisiak Julia, Mordan Karolina, Kuźma Kinga,Księżarczyk Katarzyna, Lipka Marta, Rusinek Zuza, Oleksa Karolina, Wieczorek Julia, Maksajda Wiktoria Nowak Magdalena (trener Marek Wasztyl)
Skład młodziczek I
Natalia Wajda, Dominika Wądrzyk, Gabrysia Makuch, Karolina Makuch, Maja Kolasa, Wiktoria Radwan, Iza Grześko, Agnieszka Banach, Dominika Głuszko, Agata Podstawa,Jackowska Natalia (trener Krystyna Karaś)
Skład młodziczek II
Bogacka Karolina, Chromik Wiktoria, Filipek Amelia, Cupiał Nadia, Drewniak Dominika, Drabczyk Julia, Jezierska Emilia, Kusak Julia, Maj Wiktoria, Marchewka Izabela, Sporysz Izabela, Ziomek Jagoda (trener Przemysław Karaś)
Krystyna Karaś
Skip to content