1d – klasa z klasą!

IMG_20170403_215747_1491249525697_1491249544382

 

 

Uczniowie klasy 1d mają powody do radości. W ostatnich tygodniach gimnazjaliści 1d osiągnęli sporo sukcesów. Julia Chmura wywalczyła  I  miejsce  i  tytuł  Mistrzyni Podbeskidzia w  konkurencji  Semi – Knockdown w III  Pucharze Podbeskidzia  Oyama  Karate. To kolejny sukces Julii, po zdobyciu tytułu wicemistrzyni Polski  Wschodniej oraz wicemistrzyni Europy! Julka, gratulujemy!

Nie mniejszy sukces osiągnęła Julia Puch, która  wywalczyła I miejsce w  III Mistrzostwach Polski Cheerleaders PFT Sosnowiec  2017 w kategorii Jazz Duety Juniorów oraz I miejsce w tych samych mistrzostwach w kategorii Jazz Dance Mini Formacje. Julia tańczy w Akademii Tańca Milenium Brzeszcze. Julia, cieszymy się z Twojego sukcesu!

Ogromne artystyczne osiągnięcie ma również Ola Leszczyńska, która w ubiegłym tygodniu odebrała w Tychach nagrodę za pracę plastyczną w  XIX Międzynarodowym Konkursie Plastycznym Ludzie ludziom zgotowali ten los, którego celem jest upamiętnianie ofiar Holokaustu oraz szerzenie idei tolerancji. Nagrodę Oli przyznało jury, w skład którego weszli m. in. byli więźniowie KL Auschwitz-Birkeanu, artyści plastycy oraz historycy. To naprawdę ogromny sukces, a praca Oli zachwyca dojrzałością emocjonalną oraz techniką wykonania.  Gratulujemy!

Katarzyna Strycharska

Skip to content