Wolontariusz roku 2014

Wolotariusz 2014

            W naszym gimnazjum od wielu lat prowadzone są działania o charakterze wolontariackim. Wielu młodych ludzi angażuje się, pracując na rzecz środowiska lokalnego. Pomagają potrzebującym, włączając się w różnorodne akcje prowadzone na terenie szkoły, miasta czy województwa. Nasza uczennica Kinga Socha, za zaangażowanie i wielkie serce włożone w pracę na rzecz drugiego człowieka, została wybrana najlepszym wolontariuszem roku 2014 w kategorii uczeń. Organizatorem konkursu jest Dzienny Dom Pomocy w Oświęcimiu, który promuje ideę niesienia pomocy. Kinga została doceniona za systematyczną pracę na rzecz dzieci w świetlicy środowiskowej prowadzonej przez siostry Serafitki, jak również za branie udziału w licznych akcjach. Laureatka została zaproszona na uroczyste spotkanie, które odbyło się w dniu 22 grudnia 2014 w Urzędzie Miasta Oświęcim. Uczennica została uhonorowana medalem, dyplomem oraz drobnym upominkiem przez Prezydenta Miasta Oświęcim Pana Janusza Chwieruta oraz organizatora konkursu Panią Agatę Lorek. Serdecznie gratulujemy!!!!

koordynator Jolanta Jarosz
admin. Dariusz Wawrzyniak

Skip to content