Miejskie Gimnazjum nr 2 w Oświęcimiu Mistrzem Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt.

DSCN2038

17 marca w kęckiej hali OSiR-u odbyła się gimnazjada powiatowa w siatkówce dziewcząt.
Siatkarki Miejskiego Gimnazjum nr 2 klasy S.O.S. reprezentowały miasto Oświęcim, wygrywając fazę miejską, którą rozegrano 2 tygodnie wcześniej.

Mistrzynie powiatu !!!!!!

W pierwszym meczu nasze dziewczęta łatwo pokonały drużynę z Zaborza. W finale natomiast zmierzyły się z Nową Wsią.

Klasyfikacja końcowa:
1. MG_2  S.O.S. Oświęcim
2. ZSG Nowa Wieś
3. GG_2  Zaborze

Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, naszpikowanym emocjonującymi wymianami z jednej i drugiej strony. Po wygranym pierwszym secie przez oświęcimianki i prowadzeniu w drugiej partii 23:19 rozpoczął się prawdziwy horror i dziewczęta z Nowej Wsi po kilku minutach prowadziły 24:23 na szczęście nie wykorzystały piłki setowej a w końcówce nie wytrzymały presji i ze zwycięstwa cieszyły się siatkarki z Oświęcimia wygrywając 28:26 a cały mecz 2:0