V edycja Konkursu Angielsko – Niemieckiego GIMNAZJALNY POLIGLOTA

dav

 

 

W dniu 28 kwietnia 2017 r. w Powiatowym Zespole nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu odbyło się uroczyste zakończenie V edycji Konkursu Angielsko – Niemieckiego GIMNAZJALNY POLIGLOTA, nad którym Patronat Honorowy objęli: Jacek Krupa – Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Zbigniew Starzec – Starosta Oświęcimski. Zmierzyło się w nim 544 uczniów z 35 szkół gimnazjalnych z powiatów oświęcimskiego, bieruńsko – lędzińskiego, chrzanowskiego, wadowickiego, pszczyńskiego, bielskiego oraz jaworznickiego. Wśród finalistów znaleźli się uczniowie klasy drugiej naszej szkoły: Aleksandra Bobińska, Janusz Bolisęga i Antoni Starzyński, a wśród 16 wyróżnionych uczniów uczennica klasy trzeciej – Julia Wilanowska. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom dużej wiedzy językowej.

Magdalena Soboń

Skip to content