Uczniowie z SP2 w Oświęcimiu w finałach Małopolskich Konkursów Przedmiotowych.

20190201_090050

 

Uczniowie Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 2 w Oświęcimiu: Maja Pióro, Patricia Holzman i Kacper Śreniawski z klasy VIII b z sukcesem  pokonali etap rejonowy kuratoryjnych konkursów  przedmiotowych i dotarli do etapu wojewódzkiego.

Kuratoryjne konkursy przedmiotowe to jedne z najbardziej prestiżowych sprawdzianów wiedzy, w jakich mogą startować uczniowie. Udział w nich wymaga od nich samych, jak i przygotowujących ich nauczycieli, zaangażowania i wielu godzin pracy. Wielomiesięczny trud został nagrodzony – uczniowie będą mogli wykazać się swoją wiedzą w etapie wojewódzkim z następujących przedmiotów: Maja Pióro z geografii, Patricia Holzman z języka niemieckiego, Kacper Śreniawski z chemii i  biologii.

Uczniowie, którzy zostaną  finalistami i laureatami konkursów kuratoryjnych zyskują dodatkowe punkty w rekrutacji i mogą liczyć na przepustkę do wymarzonych szkół ponadpodstawowych.

Gratulujemy uczniom i ich opiekunom i życzymy powodzenia w finałach.

Skip to content