TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA MIEJSKIEGO GIMNAZJUM NR 2 W MINIKOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW .

n

 

 

W czwartek 31.03.2016 r. w hali sportowej Miejskiego Gimnazjum nr 2 odbył się Turniej o Puchar Dyrektora Miejskiego Gimnazjum nr 2 w Minikoszykówce Chłopców. W turnieju wzięły udział cztery Szkoły Podstawowe z Oświęcimia i powiatu oświęcimskiego. Jak zwykle nie zabrakło wielu sportowych wrażeń oraz świetnej zabawy. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji turnieju, nauczycielom wychowania fizycznego, rodzicom, trenerom, sędziującym i pomagającym we wszystkim starszym zawodnikom “Kadeta”, gospodarzowi obiektu p. Dyrektor Grażynie Korczyk oraz samym uczestnikom SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!
.
Turniej został rozegrany systemem “każdy z każdym” a każda drużyna rozegrała 3 spotkania.

Wyniki meczów turnieju:

SP nr 4 Oświęcim 14 – 35 SP nr 1 Oświęcim
SP nr 9 Oświęcim 23 – 19 SP Polanka WLK.
SP nr 4 Oświęcim 5 – 28 SP nr 9 Oświęcim
SP nr 1 Oświęcim 27 – 15 SP Polanka WLK.
SP nr 4 Oświęcim 2 – 38 SP Polanka WLK.
SP nr 1 Oświęcim 28 – 12 SP nr 9 Oświęcim

Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce – SP nr 1 Oświęcim – MVP Turnieju Arkadiusz Heród
2 miejsce – SP nr 9 Oświęcim
3 miejsce – SP Polanka WLK.
4 miejsce – SP nr 4 Oświęcim

Najbardziej wartościowym zawodnikiem Turnieju o Puchar Dyrektora Miejskiego Gimnazjum nr 2 został wybrany Arkadiusz Heród ze SP nr 1.

 

trener Wojciech Porębski

admin. Dariusz Wawrzyniak

Skip to content