Studentki drugiego roku studiów stacjonarnych z Instytutu Pedagogiki PWSZ w MG2

DSCN4825

                 W dniu 20 marca 2015 r. szkolne mury naszego gimnazjum odwiedziły studentki drugiego roku studiów stacjonarnych z Instytutu Pedagogiki  PWSZ w ramach współpracy pomiędzy Miejskim Gimnazjum nr 2 w Oświęcimiu, a Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Oświęcimiu. Studentki uczestniczyły w przygotowanym programie artystycznym dla przyszłych kandydatów na gimnazjalistów, który między innymi przybliżył działalność i osiągnięcia naszej placówki. Miały również okazję obejrzeć prezentacje i pokazy, ściśle związane z działalnością edukacyjną i prowadzonymi kierunkami kształcenia w naszej placówce, a także spotkać się z koordynatorką realizowanego przez szkołę projektu „Szkoła promująca zdrowie”.

koordynator Jolanta Mączko, Monika Bartosz – kierownik Działu Promocji i Projektów – Rzecznik prasowy PWSZ
admin. Dariusz Wawrzyniak

Skip to content