Siatkarki Miejskiego Gimnazjum nr 2 Oświęcim v-ce mistrzyniami wojewódzkiej gimnazjady!!!

DSC_0240
Dzisiaj tj 11 kwietnia 2017 r w Nowym Sączu odbył się finał wojewódzkiej gimnazjady w siatkówce dziewcząt.
Do rywalizacji przystąpiły mistrzynie 6 rejonów: Gorlice, Tarnów, Myślenice, Kraków, Wieliczka i Oświęcim.
Oświęcimianki w grupie pokonały Gorlice oraz Tarnów awansując do najlepszej 4-ki.
Kolejny mecz to bardzo zacięte spotkanie z Wieliczką, nasze zawodniczki po przegranym pierwszym secie i fatalnie rozpoczętym drugim, potrafiły odwrócić losy spotkania na swoją korzyść, zwyciężyły w 2-gim secie oraz tie breaku. W ostatnim meczu o złoty medal spotkały się dwa ośrodki SOS Kraków i Oświęcim. Po ambitnej walce ze zwycięstwa cieszyły się krakowianki i one będą reprezentować nasze województwo w rozgrywkach centralnych.
Brawo dla naszych siatkarek za bardzo ambitną walkę i v-ce mistrzostwo !!!
Klasyfikacja końcowa:
1. Gimnazjum 46 Kraków
2. Gimnazjum 2 Oświęcim
3. Gimnazjum Wieliczka
4. Gimnazjum Tarnów
5. Gimnazjum Gorlice
6. Gimnazjum Myślenice
Skład drużyny:
Katarzyna Księżarczyk, Kinga Kuźma, Marta Lipka, Alicja Michalczuk, Wiktoria Maksajda , Karolina Mordan, Magdalena Nowak, Karolina Oleksa, Zuzanna Rusinek, Julia Wieczorek, Agnieszka, Banach, Dominika Głuszko, Agata Podstawa, Izabela Grześko / trener K.Karaś
Krystyna Karaś
Skip to content