SEO – System Ewaluacji Oświaty

Szanowni Państwo,

W najbliższym czasie w Miejskim Gimnazjum nr2 im. Łukasza Górnickiego w Oświęcimiu pojawi się zespół wizytatorów ds. ewaluacji, którzy przez kilka dni będą się przyglądać naszej placówce. Efektem ich pracy będzie raport, opisujący różne aspekty funkcjonowania szkoły. Chcielibyśmy zaprosić Państwa do wyrażenia swoich opinii na potrzeby tego raportu.

Zapraszamy Państwa do wypełnienia ankiety, zawierającej pytania na temat tego, jak postrzegają Państwo naszą szkołę. Ankieta jest w pełni anonimowa.

Wypełnienie ankiety trwa ok. 20 min. Prosimy o jej zwrot do 3.11.2015r. za pośrednictwem ucznia.

Zależy nam na Państwa szczerych opiniach. Chcemy poznać Państwa zdanie. Wierzymy, że dzięki Państwa pomocy uda nam się wzmocnić i rozwijać naszą szkolną społeczność.

Grażyna Korczyk