Puchar dla MG_2

DSC00700b

 Otwarte Mistrzostwa Miasta Oświęcim i Zawody o Puchar Prezesa UKS OświęcimSKI w Narciarstwie Alpejskim ZŁOTY GROŃ – ISTEBNA 12 marca 2015 r.

Dnia 12 marca w Istebnej odbyły się zawody w narciarstwie alpejskim. Były to Otwarte Mistrzostwa Miasta Oświęcim oraz Zawody o Puchar Prezesa UKS OświęcimSKI. To już trzecia edycja tej rywalizacji, ale po raz pierwszy wystartowali w niej uczniowie Miejskiego Gimnazjum nr 2 w Oświęcimiu. Debiutanci odnieśli ogromny sukces, wygrywając klasyfikację drużynową wśród gimnazjalistów i zdobywając przechodni Puchar Prezesa UKS OświęcimSKI. Indywidualnie najlepiej spisali się: Julia Bartecka, która zajęła drugie miejsce oraz Szymon Michalak – zdobywca brązowego medalu. Poza nimi drużynę reprezentowali: Karolina Madej, Bartłomiej Walusiak oraz Marek Cholewiński.

koordynator: Tomasz Kantyka
admin. Dariusz Wawrzyniak

Skip to content