Powiatowe Igrzyska Dzieci w koszykówce chłopców.

powiat 3x3

W poniedziałek 30.10.2023 r. na hali Sportowej w Szkole Podstawowej nr 2 w Oświęcimiu miał miejsce turniej koszykarski w ramach Powiatowych Igrzysk Dzieci w koszykówce chłopców.

Do zawodów przystąpiło 5 najlepszych drużyn wyłonionych w zawodach miejskich i gminnych,  drużyna z Szkoły Podstawowej nr 2 w Oświęcimiu oraz SP Babice, SP Polanka Wielka, SP Osiek, SP Brzeszcze. Nasza drużyna pewnie pokonała wszystkich przeciwników i wywalczyła pierwsze miejsce. Brawa dla naszych zawodników, którzy dzięki tej wygranej będą reprezentować naszą szkołę i powiat na zawodach rejonowych.

SP nr 2 w Oświęcimiu 10 – 3  SP Babice

SP nr 2 w Oświęcimiu 9 – 0  SP Polanka Wielka

SP nr 2 w Oświęcimiu 9 – 2  SP Osiek

SP nr 2 w Oświęcimiu 4 – 1  SP Brzeszcze

Klasyfikacja końcowa :

1 miejsce Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 2 w Oświęcimiu

2 miejsce SP Osiek

3 miejsce SP Brzeszcze

4 miejsce SP Babice

5 miejsce SP Polanka Wielka

Awans do następnego etapu rozgrywek walczyła drużyna z Szkoły Podstawowej nr 2 w Oświęcimiu.

skład:

Mateusz Błasiak, Jeremi Dziedzic, Brajan Bednarczyk i Gustav Pawlik. We wcześniejszej fazie zawodów etap miejski nasze barwy reprezentował Paweł Adamus.