Orły Miejskiego Gimnazjum nr 2

DSCN9213[1]

 

Po raz kolejny  nasza  szkoła osiągnęła ogromny sukces w Małopolskich Konkursach Przedmiotowych dla Gimnazjalistów, potwierdzając wysoki poziom nauczania oraz umiejętność pracy z uczniami zdolnymi. Po weryfikacji wyników rejonowych etapów wszystkich konkursów, lista osób, które zakwalifikowały się na szczebel wojewódzki, przedstawia się następująco:

MAŁOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY – opiekun naukowy pani Ewa Majkut

  • Natalia Komorowska

MAŁOPOLSKI KONKURS BIOLOGICZNY – opiekun naukowy pani Wiesława Dziedzic

  • Julia Bartecka
  • Natalia Komorowska
  • Natalia Madej
  • Laura Zawiła

MAŁOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY – opiekun naukowy  pani  Małgorzata Wanat

  • Natalia Komorowska
  • Laura Zawiła

MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY – opiekun naukowy pan Marek Szerląg

  • Aleksander Bartoszek

W gronie najlepszych uczniów naszej szkoły znalazł się także Tomasz Musiał, który zajął II miejsce w Szkolnych Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Szachach Klasycznych. Pierwszym opiekunem naukowym Tomka był pan Tomasz Kantyka, nauczyciel wychowania fizycznego MG2.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Skip to content