Oświęcimskie niedźwiadki pewnie pokonują górali z Limanowej.

Limanowa 3

 
129 – 14. Takim wynikiem zakończył się mecz naszych graczy występujących w kategorii U-15. Od pierwszego gwizdka uczniowie Miejskiego Gimnazjum nr 2 dyktują warunki na parkiecie. Dobra gra w ataku i nieustępliwa obrona pozwala nam zakończyć pierwsza kwartę bez straty kosza. Po 10 minutach prowadzimy 27-0!!! W drugiej kwarcie obraz gry nie zmienia się. Po 15 minutach prowadzimy 41-0 !!! Gramy pewnie i spokojnie w ataku a w obronie jesteśmy murem, który zatrzymuje każdą próbę ataku gości. Ambitni zawodnicy z Limanowej pierwszego kosza zdobywają w 16 minucie meczu z rzutu wolnego i od tego momentu podejmują walkę z naszymi niedźwiedziami.
Po dwóch kwartach na tablicy widnieje wynik 60-7. Po zmianie stron nasza gra wygląda jeszcze lepiej, głownie dzięki grze w ataku Krzysztofa Zonia, który trafia 4 trójki w trzeciej ćwiartce ( trzy z rzędu). Brawo Panie Kapitanie 🙂. Mocna obrona nie pozwala gościom na zbyt wiele . Po trzech kwartach prowadzimy 98-11. W ostatniej odsłonie spotkania nasi drugoklasiści kontrolują sytuację na parkiecie pozwalając przeciwnikom na zdobycie tylko 3 pkt. Miłosz Dubiel po celnej dobitce ustala wynik meczu 129-14. Brawo chłopaki. Na pochwałę zasłużył cały zespół. Ograniczenie strat do zaledwie trzech i skuteczna gra w ataku pozwoliła na odniesienie wysokiego zwycięstwa. Mam nadzieję, że to zwycięstwo pozwoli wszystkim moim podopiecznym uwierzyć we własne siły.

Statystyki:
Karol Bozek – 2pkt, 2 zb., 1 przech. Karol proszę o więcej zbiórek – 10 to liczba do której powinieneś dążyć.
Victor Mroziewicz – 4 pkt., 3 zb., 1 przech – podobna sytuacja jak z Karolem, więcej zbiórek
Antek Razowski – 22 pkt, brawo!!!, 4 zbiórki, 5 przech. super mecz Antonio,
Miłek Dubiel – 14 pkt., 8 zb., 2 przech. , 1 blok powiem, że to był mega powrót 🙂.
Mati Przewoźniak – 15 pkt., 4 zb., 3 przech., Mateusz bardzo dobre spotkanie,
Damian Janas – 1 zb. mam nadzieję, że jutro będzie 10
Dominik Olma – 10 pkt., 2 zb., 2 przech., Dominik rozegrałes bardzo dobre zawody.
Krystian Korbel – 1 zb., 1 przech , jutro pokażesz na co Cię stać 🙂.
Piotrek Karaś – 24 pkt. super skuteczność 11/12 z gry- 92%, 2/2 za 1 – 100%, 7 asyst, 2 przech., 1 strata, Piotrek to był mecz marzenie !!! . I to wszystko w 15 minut !!!!!!!!!! Proszę jutro o powtórzenie tego wyczynu 🙂
Arek Heród – 13 pkt., 2 zb., 7 as., 3 przech., Arek bardzo przyzwoite zawody.
Krzysiu Zoń – 25 pkt, (4×3), 9/24 z gry, 1 zb., 1 as., 2 przech., 2 straty. Krzysiek było bardzo dobrze.

Wojciech Porębski

Skip to content