Odblaskowy senior…

IMG-20211021-WA0018

W czwartek 21.10.2021 w ramach realizacji założeń programu “Odblaskowa szkoła” wolontariusze  oświęcimskiej dwójki, razem z opiekunami i policjantami z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Oświęcimiu mł.asp. Mateuszem Pająkiem, post. Łukaszem Mazela i post. Szymonem Bachta w godzinach dopołudniowych wręczali odblaski seniorom odwiedzającym pobliskie Netto. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i uznaniem ze strony oświęcimian. Dokładnie w dniu dzisiejszym w całym kraju prowadzone były wzmożone działania  “Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”, których celem jest troska o bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów i motocyklistów. Radość z podejmowanych działań była więc podwójna, a uczennice ze szkolnego wolontariatu spisały się na medal.

Alina Płonka- Borowczyk ,
Beata Łakomy