NASTĘPNY MATEMATYCZNY SUKCES UCZNIÓW „DWÓJKI”

multitest

 

W październiku w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Multitest 2017, w którym brało 56 uczniów. Jesteśmy dumni
z wyników, które osiągnęli uczniowie naszej szkoły. Zostało nagrodzonych 15 uczniów.
Tytuł laureata uzyskali następujący uczniowie: Musiał Tomasz kl.2c-gim. – miejsce 1; Cienkosz Kacper kl. 3c-gim. – miejsce 1; Dubiel Miłosz kl. 3c-gim.– miejsce 1; Starzyński Filip kl. 2c-gim. – miejsce 2; Pióro Pascal kl. 2c-gim.– miejsce 3; Szostak Mikołaj kl. 3c-gim. – miejsce 3; Śreniawski Kacper kl. 7b-sz. pod. – miejsce 5; Matyja Milena kl. 3c-gim.– miejsce 7; Jarosz Konrad kl. 3c-gim.– miejsce 8; Starzyński Antoni kl. 3c-gim.– miejsce 8; Skórzak Maja kl. 3c-gim – miejsce 10.
Wyróżnieni zostali: Natalia Jackowska kl.2b-gim. – miejsce 11; Brusik Aleksandra kl. 2c-gim.– miejsce 14; Pilch Magdalena kl.7b-sz. pod. – miejsce 14; Brzozowski Szymon kl. 7b-sz. pod. – miejsce 14.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Iwona i Marek Szerląg

Skip to content