Nasi kadeci zwyciężają na trudnym terenie w Gorlicach.

g11

 

 

Ambitna drużyna z Gorlic już wielokrotnie udowadniała, że jest w stanie pokusić się o niespodziankę grając na własnym parkiecie. Pokonanie Wisły Kraków, PM Tarnów czy Korony Kraków jest tego świetnym przykładem.
Uczniowie Miejskiego Gimnazjum nr 2 przystąpili do spotkania bardzo skoncentrowani. Bardzo dobra obrona i skuteczna gra w ataku pozwala nam objąć prowadzenie 19-0 !!! Gospodarze dopiero w 9 minucie zdobywają swoje pierwsze punkty. Wysoko wygrana pierwsza kwarta 22-5 pozwala na mocną rotacje składem ze strony trenera. W drugiej odsłonie gra się wyrównuje.
Nasi zmiennicy dochodzą do dogodnych pozycji ale brakuje im koszykarskiego szczęścia aby skutecznie zakończyć swoje akcje. Po wygranej drugiej kwarcie 15-11 a przerwę schodzimy z 21 punktową przewagą 37-16. Po zmianie stron każdy z naszych zawodników dostaje równą liczbę minut na parkiecie.
I każdy z młodych niedźwiedzi te minuty wykorzystuje w 100 %. Wygranie trzeciej kwarty 16-13 i czwartej 22 -13 pozwala nam odnieść pewne zwycięstwo na trudnym terenie 75-42.
Ta wygrana otwiera nam szansę na walkę o tytuł mistrzowski w sezonie 2016/2017 w kategorii KADET A. Mecz o tytuł mistrzowski rozegramy na swoim parkiecie już za tydzień z drużyną MUKS Unia Tarnów. W pierwszym spotkaniu na wyjeździe przegraliśmy z Tarnowem 70-66. Zapraszam wszystkich naszych kibiców 19.03.2017 r. na halę “chemika” o godz.13.30 będziemy potrzebować waszego dopingu. Ze strony drużyny obiecujemy walkę na 100%.

Skip to content