Mistrzostwa Powiatu Oświęcimskiego w Narciarstwie Alpejskim, Małopolskie Igrzyska Dzieci w Snowboardzie

DSC07512

 

Kompleks Beskid w Spytkowicach gościł ostatnio dwukrotnie miłośników „białego szaleństwa” z naszej szkoły. Najpierw odbyły się tu Mistrzostwa Powiatu Oświęcimskiego w Narciarstwie Alpejskim (20.02), a później Małopolskie Igrzyska Dzieci w Snowboardzie (01.03).

Pierwsze zawody przyniosły wiele sukcesów uczniom naszej szkoły. Na najwyższym stopniu podium stawali: Maja Pióro oraz Stanisław Dąbrowski. Ze zdobytych medali cieszyli się również: Helena Dąbrowska, Julia Matula, Ala Spiechowicz, Martyna Bartecka i Pascal Pióro. Punkty dla drużyny zdobywali również: Nicola Wasztyl, Zuzanna Stachura, Wojciech i Magdalena Gębołyś, Jakub Kantyka, Magdalena i Anna Kajor, Katarzyna Piskorz, Bianka Strumińska, Szymon Brzozowski i Maciej Naras. W klasyfikacji drużynowej, która była podsumowaniem rywalizacji całego sezonu, zdecydowanie zwyciężyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Oświęcimiu.

W zawodach snowboardowych mieliśmy tylko jednego przedstawiciela. Zawody wojewódzkie stały na niezwykle wysokim poziomie, a 9-te miejsce Wiktora Kanadysa jest ogromnym osiągnięciem.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Tomasz Kantyka

 

 

Skip to content