Drużyna SP2 MISTRZEM POWIATU w IV Ogólnopolskim konkursie „Wielka Liga Czytelników”

DSCN9886

 

 

Wielka Liga Czytelników, to konkurs przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych, którzy w dwóch kategoriach wiekowych (klasy 1-4 oraz 5-8) rywalizują o tytuł najlepszego czytelnika w Polsce.

 

W miniony czwartek (28.02) odbył się etap powiatowy WLC. 16 drużyn z powiatu spotkało się, by walczyć o tytuł Mistrza Powiatu. Drużyna SP2 w składzie: Natalia Czarnik, Natalia Krawczyk, Dominika Kotowicz zdobyła największą ilość punktów i będzie reprezentować powiat oświęcimski w etapie wojewódzkim „Wielkiej Ligi Czytelników” w kategorii klas 5-8. Naszym młodszym reprezentantom: Oliwii Zeman, Helenie Dąbrowskiej i Julii Matuli zabrakło tylko 2 punktów do zwycięstwa.

 

Przed naszym zespołem etap wojewódzki (28 marca) i kolejna lektura „Łukasz i kostur czarownicy” Piotra Patykiewicza. Zakup książek sfinansowano ze środków Stowarzyszenia Pomocy Szkole przy SP2.

 

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom gratulujemy.

Skip to content