Miejska Gimnazjada Młodzieży w Strzelectwie Sportowym 2014

Miejska Gimnazjada Młodzieży w Strzelectwie Sportowym 2014

            W dniu 6 czerwca 2014r. na strzelnicy w Miejskim Gimnazjum Nr 4 im. Zofii Kossak w Oświęcimiu odbyły się  zawody  w strzelectwie sportowym. Były one podsumowaniem całorocznych zmagań młodzieży szkół gimnazjalnych miasta Oświęcim. W sumie na przestrzeni roku szkolnego 2013/14 odbyły się IV edycje w/w zawodów. Miło poinformować , że uczniowie Miejskiego Gimnazjum nr 2 im. Łukasza Górnickiego w klasyfikacji generalnej zajęli II miejsce. Dziewczęta w składzie : Martyna Kaliciak ,  Iza Noworyta , Kinga Cichoń, Talik Karolina, Dudziak Ewa oraz Nowak Natalia zajęły II miejsce . Natomiast drużyna chłopców : Pokuciński Karol, Pawlica Maciej, Dziedzic Damian, Szałaśny Kamil, Kasperkiewicz Michał oraz Bubak Krystian  zostali sklasyfikowani także na II miejscu.W klasyfikacji indywidualnej Damian Dziedzic zajął III miejsce.Nagrody, dyplomy i puchary wręczała zawodnikom p. Iwona Kolasa – dyrektor Miejskiego Gimnazjum nr 4 w  Oświęcimiu oraz p. Grzegorz Noga – organizator zawodów.

Końcowa klasyfikacja zawodów :

I miejsce     – Miejskie  Gimnazjum nr 4

II miejsce    – Miejskie Gimnazjum nr 2

III miejsce   – Miejskie Gimnazjum nr 1

IV miejsce   – Miejskie Gimnazjum nr 3

 

opiekun drużyny MG nr 2  Dariusz Pawlica

 

Skip to content