MCKiS Jaworzno 48 – 52 UKS KADET Oświęcim

młodzicy

Przełamanie złej passy młodzików. MCKiS Jaworzno 48 – 52 UKS KADET Oświęcim.

Nasi młodzicy przełamali złą passę wygrywając na wyjeździe z MCKiS Jaworzno 52-48 w czwartym meczu ligi śląskiej. Młodzi adepci koszykarskiego rzemiosła trenujący w naszym klubie rozpoczęli mecz bardzo skoncentrowani. Na parkiecie spotkały się dwie drużyny o podobnym potencjale sportowym. Pierwszą kwartę wygrywamy 10-9, drugą 14-13. Wyniki tych odsłon świadczą, że mecz był niezwykle wyrównany i bardzo zacięty. Po zmianie stron zaczynamy grać o wiele bardziej skutecznie zarówno w ataku jak i w obronie. Po trzeciej kwarcie wychodzimy na 12 pkt. prowadzenie 42-30. W ostatniej ćwiartce gospodarze rzucili się do odrabiania strat. W nasze szeregi wkradła się niepewność i brak skuteczności na szczęście Sebastian Zasadni dwa razy przechwytuje piłkę i zamienia je na pewne 4 oczka podcinając skrzydła ambitnie walczącym Ślązakom. Brawo chłopaki pokazaliście , w tym spotkaniu charakter i wolę walki. Należy również zwrócić uwagę, że do zwycięstwa przyczynił się każdy zawodnik przebywający na boisku świadczy o tym fakt bardzo równego rozłożenia zdobytych punktów.

trener Wojciech Porębski
admin. Dariusz Wawrzyniak

Skip to content