Igrzyska Młodzieży Szkolnej w badmintonie drużynowym

DSC02448

 

 

Tegoroczne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w badmintonie drużynowym odbyły się w dwóch etapach. W dniu 21 listopada reprezentacja naszej szkoły zmierzyła się z rywalami ze szkoły w Brzeszczach, z kolei 29 listopada rozegrała mecze z przedstawicielami Polanki Wielkiej.

Dziewczęta, grające w składzie: Jagoda Ziomek oraz Julia Drabczyk, pewnie zwyciężyły w obu meczach i zajęły pierwsze miejsce. Warto zaznaczyć, że już od lat  dziewczęta naszej szkoły są niepokonane w powiecie w tej dyscyplinie sportu.

Chłopcy: Jakub Gandurski oraz Arkadiusz Heród walczyli ze zmiennym szczęściem. Najpierw ulegli kolegom z Brzeszcz, a następnie zwyciężyli z przedstawicielami Polanki Wielkiej i zajęli w turnieju drugie miejsce.

Tomasz Kantyka

Skip to content