I-miejsce w Półfinale Wojewódzkim

DSC_0192

 

15 marca 2017 r. w Andrychowie odbył się kolejny etap rozgrywek gimnazjalnych w siatkówce dziewcząt.
Zgłoszone zostały 3 szkoły. Turniej rozegrano systemem “każdy z każdym”.
Po zwycięstwie w mieście i powiecie siatkarki Miejskiego Gimnazjum nr 2 z Oświęcimia , przystąpiły z wielką koncentracją i mobilizacją do półfinału wojewódzkiego.
W pierwszym meczu oświęcimianki musiały zmierzyć się z gospodarzem, drużyną z Andrychowa. Bardzo dobra dyspozycja zawodniczek miejskiej dwójki i praktycznie bezbłędna gra w każdym elemencie, pozwoliła odnieść upragnione zwycięstwo. W drugim meczu nasze uczennice gładko rozprawiły się z drużyną z olkuskiego gimnazjum.
Pierwsze miejsce w gimnazjadzie rejonowej to najlepszy wynik oświęcimskich siatkarek od wielu lat a udział w finale wojewódzkim będzie nagrodą za wieloletnią pracę zawodniczek i trenerów.

Klasyfikacja końcowa:
1. Miejskie Gimnazjum nr 2 Oświęcim
2. Gimnazjum nr 1 Andrychów
3. Gimnazjum Olkusz

Skład drużyny ; Katarzyna Księżarczyk, Kinga Kuźma, Marta Lipka, Wiktoria Maksajda , Magdalena Nowak, Karolina Oleksa, Zuzanna Rusinek, Julia Wieczorek, Agnieszka, Banach, Dominika Głuszko, Agata Podstawa, Izabela Grześko / trener K.Karaś

Skip to content