Festiwal Piłki Siatkowej w Krzeszowicach

dsc_0096

 

 

Młodziczki młodsze i starsze, reprezentantki Setbola a także uczennice Miejskiego Gimnazjum nr 2 w Oświęcimiu klas 1 i 2 stanęły dzisiaj tj 16.10.16 r do rywalizacji w zorganizowanym w Krzeszowicach Festiwalu Piłki Siatkowej. Młodsze setbolówki, zdobyły wiele doświadczeń, szlifując taktykę gry z dwoma rozgrywającymi z drugiej linii. Uczyły się również walczyć ze stresem. Efekt można było zobaczyć w końcówce turnieju, pokonując tremę, grały co raz ładniejsze akcje. Starsze koleżanki z klasy 2 oraz doświadczone pierwszoklasistki grały w kategorii starszej. Grały z bardzo wyrównanymi zespołami z Krzeszowic, Chrzanowa oraz Andrychowa. Walczyły ambitnie oraz ćwiczyły różne ustawienia na boisku poszukując optymalnego ustawienia do zbliżającego się turnieju kwalifikacyjnego młodziczek MZPS. Turniej w Krzeszowicach zorganizowano wzorcowo. Panowała wspaniała atmosfera, uczestniczki dostały poczęstunek oraz pamiątkowe koszulki. Młodziczki starsze stanęły na II-gim stopniu podium przegrywając tylko z drużyną z Andrychowa. Młodziczki młodsze zajęły miejsce VI. Wyniesione doświadczenia są bezcenne.

Krystyna Karaś

Skip to content