DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

01

Dnia 7 kwietnia 2016r. Miejskie Gimnazjum nr 2 w Oświęcimiu zaprosiło Szóstoklasistów i ich Rodziców.

Wchodzących gości witali uczniowie szkoły częstując ich własnoręcznie wykonanymi babeczkami udekorowanymi flagami z logo szkoły.

Dzień Otwarty w Miejskim Gimnazjum nr 2 rozpoczął się na sali gimnastycznej od prezentacji multimedialnej zachęcającej uczniów do czytelnictwa. Następnie wszyscy obejrzeli wideoklip reklamujący szkołę / facebook MG 2 /.

Chór pod kierunkiem Pani Anny Kuczmierczyk przywitał zgromadzonych gości piosenką pt. „Alleluja”.

Kinga Jamrowska uczennica klasy 3c w imieniu uczniów naszego Gimnazjum przywitała szóstoklasistów i oddała głos Pani Dyrektor Grażynie Korczyk, która powitała przybyłych gości i przedstawiła ofertę szkoły.

Po wystąpieniu Pani Dyrektor nadszedł czas na podsumowanie wyników XI Konkursu Matematycznego, Turnieju Piłki Siatkowej oraz Piłki Koszykowej o Puchar Dyrektora Miejskiego Gimnazjum nr 2. Wyniki przedstawili nauczyciele Iwona i Marek Szerląg, Krystyna Karaś oraz Wojciech Porębski.

Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy zgromadzeni na sali gimnastycznej najpierw obejrzeli krótką prezentację z życia szkoły a następnie na żywo mogli podziwiać popisy siatkarek, koszykarzy i cheerleaderek oraz pokaz umiejętności Piotra Piwońskiego.

Spotkanie na sali zakończyło się występem chóru z piosenką “Mamma mia” i zaproszeniem do sal lekcyjnych, w których odbywały się ciekawe zajęcia.

Dzień Otwarty był okazją do poznania szkoły oraz do porozmawiania z nauczycielami, uczniami oraz absolwentami, dzięki czemu mogli poznać panującą w niej  atmosferę.
Dziękujemy za uczestnictwo i do zobaczenia 1 września 2016 roku.

 

koordynator Zofia Krzemień

admin. Dariusz Wawrzyniak

 REKRUTACJA – 2016/2017

Skip to content