DSCN0466

Dzień Dziecka 1 czerwca 2015 r. w MG2 upłynął pod znakiem słonecznej pogody i muzyki. Po czterech pierwszych godzinach lekcyjnych uczniowie zgromadzili się na boisku szkolnym. Na początek krótka rozgrzewka umysłowa – quiz złożony z pytań z każdej dziedziny nauki. Nasze „dzieci” nie dały się zaskoczyć i niemal wszystkie odpowiedzi były dobre. Wprowadzeniem do konkurencji sportowych był taniec belgijski i próba poloneza przed zbliżającym się komersem. Przeciąganie liny wzbudziło wiele emocji, tym bardziej, że w jednej z drużyn pojawiły się p. J. Piecha i p. M. Musiał-Zielińska. Ale najwięcej radości wśród zebranych wzbudziła konkurencja polegająca na przerzucaniu między drużynami balonika napełnionego wodą. Niejedna osoba nie wróciła całkowicie sucha na lekcje;)
Życzymy wszystkim DZIECIOM wszystkiego dobrego!!!

koordynator
Żaneta Płonka