Dzień chłopaka w MG2

Dzień chłopaka w MG2

             W dniu 01.10.2014 roku w naszej szkole odbył się dzień chłopaka. Rano uczennice przypinały chłopakom kotyliony z napisem „super chłopak”(załącz zdjęcie) . Urządziliśmy również wybory MISS i MISTERA MG2. Na monitorze na pierwszym piętrze wyświetlani byli kandydaci na ten tytuł. O godzinie 17.00 odbyła się szkolna  dyskoteka z okazji dnia chłopaka. Nasza przewodnicząca URS Agnieszka Grodecka przywitała wszystkich chłopaków z okazji ich święta i towarzyszące koleżanki i nauczycieli. Później kandydaci się zaprezentowali i wszyscy super się bawili. Muzyka do tańca porwała też nauczycieli (załącz zdjęcie). Finałowe wybory na MISS i MISTERA wygrali Dominika Płachta z klasy 3e i Olek Nowak z 3a (załącz zdjęcie). Został zorganizowany również konkurs na najzabawniejszy krawat. I tutaj najciekawszym pomysłem zabłysnął Mateusz Bazan z klasy 3c (załącz zdjęcie). Po wyborach i ogłoszeniu wyników zabawa trwała dalej.

koordynator Płonka Borowczyk Alina

 

Skip to content