Dzień Życzliwości

20211119_080218

W piątek obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Życzliwości. Był to dzień pełen uśmiechów, miłych słów i gestów obfitujący w różne atrakcje. Szkoła została udekorowana na żółto (kolor optymizmu i radości). Dzieci również ubrane były na żółto. Na tablicach pojawiły się informacje na temat życzliwości, cytaty o dobroci oraz piękne prace uczniów. Klasa II a wystąpiła w krótkim przedstawieniu propagującym dobre uczynki i zachęcającym do codziennego okazywania uprzejmości.
Kolejną atrakcją była Skrzynka Życzliwości, za pośrednictwem której uczniowie przesyłali pozdrowienia dla wybranych osób. W Dniu Życzliwości wszystkie kartki trafiły do adresatów. Liściki sprawiły wiele radości dzieciom i nauczycielom.
Tego dnia nastąpiło również rozstrzygnięcie konkursu na zaprojektowany emotikon przedstawiający życzliwość. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu.
Pamiętajmy, aby życzliwość w naszym życiu była obecna codziennie, a nie tylko od święta.
Magdalena Jeleń, Anna Gaweł