Bardzo udany weekend naszych koszykarzy.

01

 

W mijający weekend nasze drużyny rozegrały trzy spotkania i odniosły trzy przekonywujące zwycięstwa. BRAWO CHŁOPAKI !!!
W sobotę swój turniej w kategorii do lat 11 rozegrali chłopcy, którzy na co dzień trenują w czwartej klasie sportowej w Szkole Podstawowej nr 2 w Oświęcimiu. Turniej był rozgrywany w Dąbrowie Górniczej. W pierwszym spotkaniu pokonaliśmy pewnie drużynę MCKS Czeladź 42 do 20. W tym, spotkaniu pokazaliśmy bardzo dobrą grę zarówno w ataku jak i w obronie. W drugim meczu pokonaliśmy gospodarza turnieju drużynę MKS Dąbrowę Górniczą 54 – 16. Gra naszej drużyny wygląda coraz lepiej. Widać , że kierunek w którym podążamy, żeby być najlepszą wersją samego siebie przynosi bardzo dobre rezultaty.
W niedzielę swoje spotkanie po 3 tygodniowej przerwie związanej z graniem kadry Małopolskiej w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, w której mieliśmy przedstawiciela rozegrali nasi kadeci. Na swoim parkiecie pokonaliśmy bardzo ambitny zespół z Gorlic 114 do 55 !!! Mecz rozpoczynamy bardzo skoncentrowani, pewni siebie i przede wszystkim głodni grania w BASKET. Pressing na całym placu gry, mądra gra z wykorzystaniem słabych punktów w obronie przyjezdnych pozwala nam na objęcie wysokiej przewagi po pierwszej odsłonie meczu 35-5. Po takim mocnym początku spokojnie kontrolujemy przebieg spotkania do ostatniej syreny. Dzisiaj wszyscy zawodnicy dostali podobną ilość czasu gry. Mam nadzieję, że to zdobyte doświadczenie będzie procentować w następnych spotkaniach. Punktowali: M. Zgrajek 37, K. Porwit 22, I. Miler I. 15, D. Huber 14, Cetnarski W. 8, Janik A. 5, Gurdek P. –5, Bratek A. 2, Lach V. 2, Grzywa F. 2, Gawroński M. 2, Jarosz J. 2. BRAWO CHŁOPAKI za walkę, determinację i zaangażowanie.
Skip to content