Zwycięstwo z UKS REGIS Wieliczka 118-55 !!! (12-30, 15-37, 7-29, 21-22)

11
Dzisiejszy mecz był meczem z serii za 4 punkty. Wygrana na parkiecie z sąsiadującymi w tabeli rywalami dawała nam jeszcze szansę na udział w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski. Jednak zadanie to nie było proste. Pamiętamy, że w styczniu waleczna drużyna Regisu Wieliczka pewnie pokonała nas na naszym parkiecie 82-70. Celem dzisiaj była wygrana i w razie możliwości odrobienie 12 punktowej straty z pierwszego meczu. Pojechaliśmy na mecz z nastawieniem walki od pierwszej do ostatniej sekundy spotkania. Takie nastawienie pozwoliło nam wejść bardzo dobrze w mecz po 7 minutach prowadzimy 24-2. Gramy bardzo mocno w obronie i spokojnie w ataku i co najważniejsze skutecznie. Pierwsza kwarta wygrana 30-12 pozwala uwierzyć w siebie i mobilizuje do jeszcze cięższej pracy. Druga kwarta wygrana 37-15 daje nam do przerwy 40 punktów przewagi 67-27. Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał, powiem szczerze, że nie pamiętam przez 22 lata takiego wyniku do przerwy z bardzo utytułowaną drużyną Regisu. Po przerwie nie spuszczamy z tonu, wygrana 3 kwarta 29-7 to zasługa bardzo dobrej obrony. W ostatniej kwarcie na boisku swoją szansę otrzymali zmiennicy. I wykorzystali ją w 100%. Tą kwartę też wygrywamy 22-21 i cały mecz 118-55. Brawo chłopaki!!!
Dziękujemy kochanym rodzicom za głośny doping.