Zawody narciarskie w Wiśle

20211216_150704

 

16 grudnia w Ośrodku Narciarskim „Siglany” w Wiśle odbyły się zawody narciarskie, w których brali udział uczniowie szkół z powiatu oświęcimskiego. Uczestniczyła w nich również skromna, pięcioosobowa grupa uczniów z SP2.

Na pochwałę zasługują zwłaszcza dziewczyny, które były najlepsze w swojej grupie wiekowej. Zwyciężyła Julia Matula, przed Heleną Dąbrowską. Nieco niższe pozycje zajęły Natalia Brózda i Antonina Góral. Jedyny chłopak startujący  z naszej szkoły to Aleksander Juszczyk. Zajmując czwartą pozycję, uplasował się tuż za podium.

Kolejne zawody planowane są na luty w 2022 roku. Mając nadzieję, że dojdą do skutku, już teraz zapraszam na nie miłośników białego szaleństwa. Bliższych informacji udziela Tomasz Kantyka – nauczyciel wychowania fizycznego.

Skip to content