Drużyna koszykarska z Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 2 w Oświęcimiu najlepszym zespołem w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży.

1

 

We wtorek 05.04.2022 r. na hali Sportowej w Szkole Podstawowej nr 8 w Oświęcimiu miał miejsce Turniej koszykarski w ramach Rejonowych Igrzysk Dzieci w koszykówce chłopców.
Do zawodów przystąpiły 2 najlepsze drużyny wyłonione w zawodach powiatowych, drużyna z Szkoły Podstawowej nr 2 w Oświęcimiu oraz Szkoła Podstawowa nr 4 w Wadowicach. Nasza drużyna pewnie pokonała bardzo waleczną drużynę z Wadowic 83 do 36. Przez cały mecz kontrolowaliśmy sytuację na boisku a nasze prowadzenie rosło z każdą minutą meczu. Po połowie na parkiecie zameldowali się zmiennicy, którzy w 100% wykorzystali otrzymane minuty zdobywając cenne doświadczenie. Brawa dla naszych zawodników, którzy dzięki tej wygranej będą reprezentować naszą szkołę i rejon na zawodach wojewódzkich.
SP nr 2 w Oświęcimiu 83 – 36 SP nr 4 Wadowice
Klasyfikacja końcowa :
1 miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 w Oświęcimiu
2 miejsce SP nr 4 Wadowice
Awans do następnego etapu rozgrywek walczyła drużyna z Szkoły Podstawowej nr 2 w Oświęcimiu.
skład:
Wiktor Cetnarski, Borys Kądzioła, Albert Bratek, Piotr Gurdek, Vincent Lach, Mateusz Gawroński, Dominik Huber, Krzysztof Porwit, Mateusz Zgrajek, Igor Miler, Artur Janik, Filip Grzywa
trener Wojciech Porębski

 

Skip to content