Wymiana polsko- niemiecka – Europa Park.

IMG-20221006-WA0000

Europa Park Niemcy  to największy park rozrywki w tym kraju. Na ogromnym terenie znajduje się aż 18 różnorodnych stref tematycznych, które inspirowane są wieloma europejskimi krajami oraz baśniowymi światami. Oprócz rollercoasterów wśród atrakcji są  też przejażdżki wodne, a także wiele innych ciekawych rozrywek  o charakterze edukacyjnym, można uczestniczyć również w różnego rodzaju pokazach.
Europa Park Niemcy jest jednym z najchętniej odwiedzanych parków rozrywki w Europie. To świat niezapomnianej przygody, w którym nawet dorośli mogą poczuć dziecięcą radość.
Czas mija tam niestety bardzo szybko, ale za to miło, co potwierdzały uśmiechy na twarzach uczestników wymiany.
To nie był jednak koniec atrakcji tego dnia. Rodzice i nauczyciele zaprosili nas do restauracji „Rustica” na wspaniałą obiadokolację, podczas której wymieniliśmy się opiniami na temat wymiany. Rodzice niemieckich uczniów bardzo pozytywnie wypowiadali się o polskich gościach. Zawarte przyjaźnie zapewne przetrwają długi czas.

Skip to content