Wygrana na inaugurację sezonu z TS Wisłą Kraków 114-58 !!!.

01

W pierwszym meczu sezonu nasi młodzicy podejmowali na własnym parkiecie drużynę Wisły Kraków. Wiślacy jednak w dzisiejszym spotkaniu mocno odstawali poziomem od naszych niedźwiedzi, widać było, że ta drużyna dopiero zaczyna grę w koszykówkę. Wygrana bardzo wysoko pierwsza kwarta 33-14 ustawiła mecz i pozwoliła spokojnie kontrolować sytuację na boisku. Ambitna drużyna z grodu Kraka miała w swoich szeregach bardzo walecznego zawodnika z nr 23, który mocno ciągnął swój zespół, ale przy zespołowej grze naszego całego zespołu to nie wystarczyło. Wspomnieć również trzeba, że dzisiaj zabrakło w naszych szeregach jednego z liderów Piotrka Gurdka, który jest w trakcie rekonwalescencji. Życzymy Piotrkowi szybkiego powrotu na parkiet.
Statystyki:
Jarosz – 2 pkt., 6 zb.
Bratek – 2 as., 1 przech., 2 str.
Kądzioła 1 pkt., 3 przech.
Miler- 23 pkt. rekord kariery 4 zb.,1 as., 1 przech.
Bućko – 3 as.
Cetnarski – 10 pkt., 1 zb., 2 as., 3 przech., 4 straty
Lach – 1 zb., 2 str.
Zgrajek – 19 pkt., (2×3), 3 zb., 5 as., 7 przech., 1 blok, 3 str.,
Porwit – 17 pkt., rekord kariery 12 zb. !!!!, 2 przech., 1 str.,
Huber – 9 pkt., 2 as., 3 przech., 1 str.
Janik – 33 pkt., 3 zb., 1 przech.
Kunecki – 1 zb.,
Autor zdjęć : Pani Iwona Zajas

Wojciech Porębski

Skip to content