Wycieczka klas trzecich

IMG_20221004_125458
Klasy trzecie wybrały się na wycieczkę szlakiem Beskidu Śląskiego, by zdobyć szczyt Szyndzielnia. Aktywnie spędziliśmy jesienny, październikowy dzień. Uczniowie dzielnie weszli na górę. Czekało tam na nich ogromne ognisko, na którym sami usmażyli pyszne kiełbaski.
Trzecioklasiści byli widoczni zarówno na drodze jak i na szlaku górskim dzięki kamizelkom odblaskowym zakupionym w ramach projektu “Odblaskowa Szkoła”.
Choć trasa nie była łatwa uczniowie dodatkowo zaangażowali się w akcję “Sprzątamy dla Polski” i z wielkim zapałem sprzątali szlak w lesie. Nasi najmłodsi wiedzą jak połączyć przyjemne z pożytecznym i swoją postawą pokazali, że należy dbać o nasze lokalne środowisko.
Brawo Dzieciaki za pokonanie niełatwego szlaku z uśmiechem na twarzy!
A.Gaweł
M.Ignaczak
Skip to content