Walczymy o spotkanie z Gortatem i sprzęt. Zagłosuj

2023_08_17_gortat1-1-1024x571

#CoolSchool Champions League!

Marcin Gortat

Polski koszykarz znany z występów w zespole Los Angeles Clippers (NBA), może odwiedzić tę szkołę. To nie lada gratka dla fanów koszykówki oraz wszystkich, którzy chcieliby spotkać się z wybitnym sportowcem.

Oświęcimska Dwójka walczy o wyjątkową nagrodę, jaką jest spotkanie z Marcinem Gortatem oraz cenny sprzęt dla szkoły. To jednak nie wszystko. Głosując na Szkołę Podstawową Nr 2 w Oświęcimiu, wspierasz lokalną edukację i stwarzasz szansę na ciekawe wydarzenia oraz inspirujące spotkania dla uczniów.

Konkurs #CoolSchool Champions League to ogromne wyzwanie. Ponad tysiąc szkół z całego kraju walczy o tytuł najfajniejszej szkoły w Polsce. Oświęcimska Dwójka może sięgnąć po to wyróżnienie, ale potrzebuje Twojego głosu.

Jak to zrobić? 

Wystarczy wejść w na stronę konkursu coolpack.com.pl i oddać swój głos na Szkołę Podstawową nr 2 w Oświęcimiu. 

Jest możliwość głosowania raz dziennie, więc możesz regularnie wspierać swoją szkołę.

To nie wszystko 

Warto zachęcić do udziału w głosowaniu jak najwięcej osób. Powiedz o konkursie rodzinie, przyjaciołom, sąsiadom, a nawet osobom zza oceanu! Im więcej osób odda swoje głosy na Dwójkę, tym większa szansa na zwycięstwo.

Głosowanie trwa do 15 września

To unikalna okazja, aby włączyć się w akcję na rzecz Szkoły Podstawowej nr 2 w Oświęcimiu, wesprzeć edukację oraz mieć szansę spotkać się z legendą polskiej koszykówki – Marcinem Gortatem.

/materiał skopiowano ze strony faktyoswiecim.pl/
 
Skip to content