UKS KADET Oświęcim 114-53 MKK MDK Kielce

7

Nasi kadeci po wczorajszej victorii w Opolu, nabrali pewności siebie. A wszystkim wiadomo jak się jest skoncentrowanym na celu, daje się z siebie wszystko i walczy się z wiarą w zwycięstwo to o sukces nie jest trudno. Z takim nastawieniem do meczu wybiegły nasze niedźwiedzie w dzisiejszym spotkaniu. Uczniowie Miejskiego Gimnazjum nr 2 bardzo dobrze rozpoczęli mecz. Pierwszą kwartę wygrywamy 30-14 i dyktujemy warunki na parkiecie.
Goście jednak nie mają zamiaru składać broni. Uwaga – rzucają siedem trójek do przerwy co wprawia w zdumienie kibiców, którzy bardzo głośno kibicowali na trybunach “chemika”. Do połowy wygrywamy 57-34. Po zmianie stron oświęcimianie z impetem ruszyli do walki. Z całych sił staramy się odciąć przeciwników od podań i nie pozwolić na oddawanie rzutów z dystansu czego rezultatem są liczne przechwyty. Nasza taktyka obrony po zmianie stron sprawdziła się w 100%, ponieważ w drugiej połowie tracimy zaledwie 19 pkt. Brawo chłopaki. Pewna wygrana z Kielcami przybliżyła nas do 1/4 Mistrzostw Polski.

Statystyki;
Sz. Zapała – 21 pkt., 25 zb. !!!, 3 as., 2 przech., 3 bloki, 3 str.
A. Stawowczyk – 6 pkt., 5 zb., 2 as., 1 przech., 1 blok, 3 straty.
P. Frydel – 19 pkt., 14 zb., 2 as., 4 przech., 2 bloki, 3 straty,
K. Mikos – 15 pkt., 6 zb., 2 przech., 6 as.,
K.Gunia – 12 pkt., 8 zb., 6 as., 5 przech., 5 str.
K.Duda – 8 pkt., 2 zb., 3 przech., 6 strt
M.Hnatyszyn – 14 pkt., 1 zb., 9 as., 4 przech., 4 str.
P.Tolarczyk – 2 zb., 2 as., 1 str.
K. Rokowski – 19 pkt., 6 zb., 4 as., 3 przech., 1 blok, 3 str.
Podsumowując wasze statystyki na pewno na plus liczba asyst i równe rozłożenie punktowe na minus straty w sumie mieliśmy ich 28 !!!
Kielce: A. Bołba – 16, J.Polak – 10, K. Łukawski 7, K. Chrościelewski 6, Głuszek K. i Jagielski J. po 4, K. Wanat 2, Tomasik -1.

trener Wojciech Porębski
admin. Dariusz Wawrzyniak

Skip to content