UCZNIOWIE   NASZEJ  SZKOŁY W MAŁOPOLSKIM KONKURSIE Z  JĘZYKA  ANGIELSKIEGO

IMG-20200106-WA0001

 

    W tym roku szkolnym 2019/2020 odbył się Małopolski Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych.             Z naszej szkoły w etapie szkolnym wzięło udział 19 uczniów, z klas V, VI, VII, VIII. Mieli oni wykazać się znajomością  wiedzy i umiejętnościami w zakresie języka angielskiego na poziomie B1 według skali Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. I tak do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie Jakub Słomski z klasy VIIa  i Jakub Wójcik z klasy VIIIa. Na tym etapie zakres wiedzy i umiejętności odpowiadał poziomowi B2 i wymagana była wiedza dotycząca zagadnień z geografii, historii i  kultury Wielkiej Brytanii.

Opiekunami naukowymi były p. Jolanta Mączko i p. Berta Bolisęga.

Gratulujemy wysokich wyników i życzymy zapału do nauki języka angielskiego w Nowym Roku 2020.

Jolanta Mączko,

nauczyciel języka angielskiego

Skip to content