TNT THEATRE BRITAIN and AMERICAN DRAMA GROUP EUROPE ze sztuką  „TOM SAWYER”w teatrze „Variete” w Krakowie

IMG-20191007-WA0003

 

    Tradycją naszej szkoły stały się już wyjazdy na spektakle w języku angielskim.  Tak więc 2 października 2019 roku, grupa uczniów klas VII i VIII pod opieką p. Jolanty Mączko i p. Marty Miler, udała się do teatru Variete w Krakowie na spektakl w języku angielskim pt.„Tom Sawyer”. Młodzież miała okazję obejrzeć losy Tomka Sawyera, młodego psotnego chłopca, uwikłanego w problemy ludzi dorosłych. Świetna sceneria i  gra  aktorów pozwoliła widzom przenieść się do dziewiętnastowiecznego Mississippi i poczuć klimat tamtych lat. Szczególnie ukazane zostało zderzenie niewinnego młodzieńczego świata z brutalnym światem dorosłych.  Wszystkim podobała się interpretacja powieści  przedstawionej przez TNT Theatre Britain and American Drama Group Europe.

 

Tak więc mogę zdecydowanie powiedzieć, że sztuka jest doskonałą formą kształtowania młodego człowieka i świetnie koreluje z praktyczną nauką języka angielskiego, więc już dziś zapraszam na kolejny spektakl !!!!!!

Organizator wyjazdu SP2

Jolanta Mączko,

nauczyciel języka angielskiego

Skip to content