Testy sprawnościowe do klasy sportowej o profilu koszykówka.

k
W poniedziałek 08.04.2024r. o godzinie 18.00 w Szkole Podstawowej nr 2 (ul. Olszewskiego 2a) na sali gimnastycznej odbędą się testy sprawnościowe do klasy sportowej o profilu koszykówka. Testy są skierowane do wszystkich chętnych uczniów trzeciej klasy szkoły podstawowej. Szkolenie w klasach sportowych rozpoczyna się od klasy czwartej. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 2 współpracuje z Klubem Sportowym UKS KADET Oświęcim. Dzięki takiej współpracy gwarantujemy szkolenie pod okiem profesjonalnych trenerów, udział w lidze Wojewódzkiej organizowanej przez Śląski lub Krakowski Związek Koszykówki. Organizujemy obozy sportowe stacjonarne i wyjazdowe w czasie wakacji, dajemy możliwości gry w KADET BASKET LIDZE dla wszystkich roczników. Szkolimy przyszłych reprezentantów Polski i kadry wojewódzkiej. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH !!!