Sztafetowe Biegi Przełajowe

20210927_114832

 

27 września 2021roku na terenach MOSiR-u przy rzece Sole w Oświęcimiu odbyły się Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Na tym etapie rywalizacji uczestniczyli przedstawiciele szkół miejskich, a wśród nich nasi uczniowie.

Wszyscy spisali się na medal. Dziewczęta na złoty, a chłopcy na brązowy.

Dziewczęta z rocznika 2007-2008 startowały w składzie: Roksana Zajas, Alicja Kozieł, Kinga Soter, Klaudia Kobiałka, Natalia Cygan oraz Hanna Raszka. Młodszą grupę wiekową reprezentowały: Helena Dąbrowska, Julia Matula, Nikola Wasztyl, Alicja Sidorowicz, Patrycja Wilczak oraz Amelia Długaj.

Wśród chłopców naszą szkołę reprezentowali jedynie uczniowie z rocznika 2009-2011. Byli to: Jakub Kantyka, Gustav Pawlik, Oskar Ortman, Jeremi Dziedzic, Filip Gallardo Kuźma oraz Wiktor Kanadys.

Zwyciężczynie już w najbliższy piątek wystartują w zawodach powiatowych. Trzymamy kciuki i życzymy awansu do zawodów wojewódzkich.

Tomasz Kantyka

Skip to content