Sprawdzenie formy przedsezonowej na Ogólnopolskim Turnieju

cam03510

 

 

W dniach 9-11 września siatkarki – młodziczki z Miejskiego Gimnazjum nr 2 w Oświęcimiu wzięły udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Młodziczek o Puchar Prezesa BKS “Stal” Bielsko-Biała. Turniej był bardzo mocno obsadzony, zagrały w nim: BKS “Stal” Bielsko-Biała, MOS WOLA Warszawa, MOSM Tychy, KS ENERGETYK Poznań , MKS Andrychów, PMOS Chrzanów , MMKS Kłodzko, UKS SETBOL Oświęcim

W pierwszym dniu nasze dziewczęta zaliczając 2 porażki z Chrzanowem 1:2 i z Bielskiem 0:3 uniemożliwiły sobie walkę o miejsca w pierwszej 4-ce. W drugim dniu w ostatnim meczu pierwszej rundy uległy Energetykowi Poznań 0:3.

W drugiej fazie rozgrywek dziewczęta trenujące w klubie UKS Setbol Oświęcim walczyły o miejsca 5-8. Wysokie zwycięstwo nad Andrychowem pozwoliło spotkać się z Tychami w walce o 5-tą lokatę. Mimo iż dziewczęta zagrały najlepszy mecz turnieju, zostały pokonane przez drużynę MOSM Tychy  2:1 (25:22,  26:24, 14:25)

Klasyfikacja końcowa:

  1. MOS WOLA Warszawa
  2. KS ENERGETYK Poznań
  3. MMKS Kłodzko
  4. BKS “Stal” Bielsko-Biała
  5. MOSM Tychy
  6. UKS SETBOL Oświęcim
  7. MKS Andrychów
  8. PMOS Chrzanów

Skład:

Głuszko, Kolasa, Makuch, Pinacy, Podstawa, Radwan, Wajda, Grześko, Jackowska, Drewniak trener;K.Karaś

Krystyna Karaś

Skip to content