SPOTKANIE AUTORSKIE Z MARCINEM KOZIOŁEM

IMG-20240606-WA0026

W czwartek uczniowie naszej szkoły mogli spotkać się z Marcinem Koziołem – autorem lektury z kanonu szkolnego: „Skrzynia Władcy Piorunów”. Na tej wspaniałej, multimedialnej lekcji (z elementami dyskusji) wypełnionej wciągającą narracją, krótkimi filmami, animacjami i zdjęciami, przeprowadzony został niezwykły pokaz bezprzewodowego przepływu energii elektrycznej z udziałem uczniów. Eksperyment nawiązywał do genialnych projektów Tesli- bohatera lektury. Po pokazie młodzież zadawała p. Koziołowi pytania na temat jego twórczości i życia . Później nadszedł czas na autografy, wspólne zdjęcia i zakup książek z dedykacją. Dzieci były zachwycone osobą pana Marcina Kozioła i jego warsztatami. Miały szansę poznać autora swojej lektury szkolnej na żywo.

Marta Miler

Skip to content