Reprezentacja Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 2 mistrzem miasta Oświęcim w Igrzyskach Dzieci i Młodzieży w koszykówce chłopców.

2

 

 

16 stycznia na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8 odbył się turniej w ramach Igrzysk Dzieci urodzonych w 2007 roku i młodszych. Do turnieju zgłosiły się trzy drużyny reprezentujące: Szkołę Podstawową nr 1, Szkołę Podstawową nr 2 i Szkołę Podstawową nr 8. Turniej został rozegrany w systemie “każdy z każdym”.
1. mecz :
SP-2 48 : 2 SP-1
2. mecz:
SP-8 21 : 6 SP-1
3.mecz:
SP-2 55 : 4 SP-8
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce SP-2
II miejsce SP-8
III miejsce SP-1

Nasza drużyna dzięki wygranej będzie reprezentować nasze miasto w turnieju powiatowym. Skład naszej drużyny: Krzysztof Porwit, Borys Kądzioła, Filip Grzywa, Piotr Gurdek, Albert Bratek, Vincent Lach, Mateusz Zgrajek – kpt., Artur Janik, Wiktor Cetnarski, Igor Miler, Dominik Huber.

Wojciech Porębski

Skip to content