Praktyczna nauka języka angielskiego poprzez projekty edukacyjne.

20170526_110934

Uczennice klasy 2C realizowały w roku szkolnym 2016/2017 projekty edukacyjne w języku angielskim. Nad projektem „Kontrasty geograficzne, kulturowe, polityczne USA i GB” pracowały Matyja Milena, Rybacka Maja, Michniak Kinga, Zawiła Patrycja i Zając Weronika, natomiast nad projektem „Kuchnia Krajów Europejskich” Wąs Julia, Jurka Jowita, Kądzioła Zuzanna.

Prezentacja odbyła się 26 maja 2017 roku w obecności Dyrekcji Szkoły oraz uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich. Uczennicy wykazały się świetną znajomością języka angielskiego w aspektach kulturowych, geograficznych i politycznych. Całość projektów to korelacja międzyprzedmiotowa, mająca na celu zastosowanie poznanego słownictwa w szerokim zakresie. Na podsumowanie uczniowie naszej szkoły odpowiedzieli na quizy sprawdzające zaprezentowaną wiedzę. Najlepsi zostali nagrodzeni przygotowanymi smakołykami oraz świeżo upieczonymi babeczkami.

Opiekun projektów,

Jolanta Mączko,