Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie.

received_969344590321559

 

28 października 2021r. na sali gimnastycznej w naszej szkole odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie. Rywalizacja odbywała się w formule drużynowej w dwóch kategoriach: dziewczęta oraz chłopcy.

Naszą szkołę reprezentowali Patrycja Gryzełko i Marta Guzik oraz Aleksander Juszczyk i Grzegorz Stanek. Poza naszą szkołą w zawodach brali również udział przedstawiciele Szkół Podstawowych z Bobrka, Osieka, Polanki oraz SP 8 z Oświęcimia. Nasze dziewczęta zajęły czwarte miejsce, a najlepsze w tej kategorii okazały się zawodniczki z SP 8. Chłopcy uplasowali się jedną pozycję wyżej, na trzecim miejscu. Bezkonkurencyjni w tej grupie byli zawodnicy z Bobrka.

Gratulujemy wszystkim zarówno większych jak i mniejszych sukcesów, a zwycięzcom życzymy powodzenia na zawodach wojewódzkich.

Tomasz Kantyka

Skip to content