Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Snowboardzie

20230111_160155

Znakomicie spisali się nasi uczniowie rywalizujący w zawodach międzyszkolnych w sportach zimowych.

W grudniu odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim. Ze złotym medalem wróciła z nich Helena Dąbrowska. Na podium stanęli również: Julia Matula – 2 miejsce oraz Miłosz Janiga – 3 miejsce. Tuż za podium znaleźli się Wojciech Gębołyś oraz Jakub Kantyka.

W styczniu natomiast przeprowadzono Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Snowboardzie. Również z nich nasi uczniowie wracali z medalami. Pierwsze miejsca wywalczyli Zuzanna Stachura i Jakub Kantyka, a drugie miejsce zajęła Julia Matula.

Wszystkim serdecznie gratulujemy. Trzymamy kciuki za sukcesy w kolejnych zawodach.

 

Tomasz Kantyka

Skip to content