Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Biegach Przełajowych.

20220427_115427

„Za ciosem” poszły nasze uczennice i po wygraniu zawodów miejskich pewnie zwyciężyły w rozgrywanych 27 kwietnia 2022 roku Powiatowych Igrzyskach Dzieci i Młodzieży w Biegach Przełajowych. Dalsze miejsca na podium uzyskały zawodniczki z Babic i Polanki Wielkiej. Sukces jest tym większy, że w grupie wiekowej 14-15 lat reprezentowały nas wyłącznie czternastolatki.

Indywidualnie w zawodach najlepszą ponownie okazała się Kinga Soter. W skład złotej drużyny weszły: Roksana Zajas, Alicja Kozieł, Lena Stefańska, Magdalena Meus i Ola Romanek.

Indywidualnie rywalizowało jeszcze troje uczniów z naszej szkoły. Startowali oni w młodszych grupach wiekowych. Najlepszy wynik osiągnęła Natalia Gryzełko, która zajęła drugie miejsce. Filip Gallardo Kuźma był czwarty, a Oskar Ortman dziewiąty.

Gratulacje dla wszystkich uczestników. Oby utrzymali wysoką formę w następnych latach. Zagwarantuje nam to kolejne sukcesy.

Tomasz Kantyka

Skip to content